Lidia Snitko-Pleszko - Kobieta w kapeluszu

        Grupa:

        Dziedzina:

        Tematyka:

        Dominujacy kolor:

        Status:

Znalezionych dziel: 0

Aktualna podstrona (0/0)Osób online: 2

Współpraca z "Wirtualnym Marszandem" jest szansą na:

promocję w mediach
autorzy strony proponują reklamę przede wszystkim w Internecie. Realizacja tego założenia będzie polegała na zamieszczaniu banerów reklamowych "Wirtualnego Marszanda" na stronach o zbliżonej tematyce, a także serwisach stwarzających szansę pozyskiwania nowych odbiorców. W przyszłości planowana jest także promocja witryny "Wirtualny Marszand" w prasie branżowej.

rozszerzenie grona odbiorców
na przeciętnej wielkość wystawę lub wernisaż przychodzi setka osób, stronę www.marszand.pl będzie odwiedzało dziennie kilka razy więcej potencjalnych odbiorców Państwa twórczości.

dotarcie do zagranicznych odbiorców
dzięki medium jakim jest Internet, oraz dwujęzyczności witryny "Wirtualny Marszand" Państwa twórczość ma szansę dotrzeć do potencjalnych odbiorców na całym świecie.

uzyskanie wielu niezależnych opinii na temat Państwa twórczości
pod każdym zamieszczonym w witrynie "Wirtualny Marszand" dziełem, zostanie stworzona specjalna ramka umożliwiająca odwiedzającemu witrynę Internaucie wpisanie własnego komentarza i opinii na temat danej pracy.

szansę na internetową promocję prac tych osób, dla których Internet wciąż jest obcym medium
autorzy proponują tym z Państwa, którzy nie mają dostępu do Internetu, możliwość zamieszczenia prac w witrynie "Wirtualny Marszand" poprzez przesłanie materiałów o nich (tekstu i zdjęć) pocztą konwencjonalną. Autorzy witryny zajmą się stworzeniem elektronicznej wersji nadesłanych przez Państwa materiałów (będzie to usługa odpłatna).

zdobywanie nowych doświadczeń
Internet jest niewątpliwie najnowszym i najmniej znanym z obecnych mediów. Promocja sztuki w Internecie różni się od tradycyjnego prezentowania dzieł. Poprzez możliwość dotarcia do większego grona odbiorców, także sami Państwo będziecie mogli zauważać tą różnicę. Szansa podjęcia wirtualnych dyskusji z odbiorcami Państwa twórczości, niewątpliwie będzie nowym i ciekawym doświadczeniem.

sprzedaż
poprzez witrynę "Wirtualny Marszand" możliwa będzie sprzedaż i kupno Państwa prac.

Copyright 2002-2012 www.marszand.pl - Internetowy Katalog Artystów